• Ana Sayfa
  • Teknoloji Dostu Öğretim Yöntemi

Active Teach


English Council olarak sınıf eğitimlerimizde teknolojinin sağladığı tüm faydaları eğitim sürecinizin bir parçası haline getiriyoruz. Pearson Speak Out Second Edition kitaplarının “Active Teach” akıllı tahta programlarını sınıf içi eğitimlerimizin tamamında kullanarak görsel ve işitsel olarak zengin bir ders ortamı sağlıyoruz.


My Lab


My Lab uygulaması, Genel İngilizce sınıflarımızda takip ettiğiniz konuları pekiştirmeniz için sınıf içi eğitimlerimize ek olarak sunduğumuz ve içinde 80.000’den fazla aktivitenin bulunduğu bir online çalışma platformudur.


Öğrencilerimiz bize en çok “ders saatleri dışında nasıl İngilizce çalışabileceklerini” soruyor. My Lab uygulaması sayesinde, derste görmüş olduğunuz tüm konuları, dinleme, okuma, yazma, kelime ve gramer çalışmalarını istediğiniz zaman yapabilme şansı bulursunuz.

Tabletiniz veya kişisel bilgisayarınızdan kullanabilir ya da telefonunuzdan uygulamayı indirerek yararlanabilirsiniz. Yaptığınız tüm çalışmalar, uygulama tarafından anında raporlanır. Bu sayede eksiklerinizi anında görebilir ve hangi konulara ağırlık verebileceğinizi kendiniz de yorumlayabilirsiniz.


My Lab uygulamamız, admin paneli üzerinden sınıf öğretmeniniz ya da danışman öğretmeninize bağlıdır. Eğitmenlerimiz yaptığınız çalışmaları takip edebilir, kişisel değerlendirmeler yaparak ve çalışma verilerinize dayanarak sizi en iyi sonuç için yönlendirebilirler.

Online Bilgi Talep Formu

Lütfen bilgi almak istediğiniz program ve şubemizi seçin.

Hemen Sizi Arayalım


English For Life